понедельник, апреля 18, 2016

Арочна бібліотека

  Нещодавно у Токіо (Японія) відкрилася нова будівля бібліотеки Університету мистецтв Тама. Споруда має конструкцію, несподівану для сучасної архітектури і більше нагадує  готичний собор. Вона являє собою злегка стиснений з двох сторін чотирикутник, всередині якого виростає система арок. А завдяки фасадам з величезними віконними прольотами, що протягнулися по всьому периметру будівлі, погляд як би проникає крізь будівлю і можна побачити горбистий пейзаж університетського парку.

  Другий поверх - це основне місце для читання, де розташовуються невисокі відкриті книжкові полиці, так що кожен відвідувач може самостійно підібрати собі літературу. В іншій частині залу закриті стелажі піднімаються під арки. Столи різних розмірів і конфігурацій оснащені комп'ютерною та копіювальною технікою. Світло в приміщення проникає рівномірним м'яким потоком.

  Незвичайна архітектура - велика кількість арок, відчуття повітря і величезного простору, світлий інтер'єр,  використання світлого дерева в обробці - притягує до бібліотеки відвідувачів, де вони можуть не тільки почитати книги, а й стати учасниками семінарів та майстер-класів, подивитися фільми та й просто зустрітися зі своїми друзями у дивовижній обстановці.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария