суббота, апреля 23, 2016

Найвідоміші книги Андрія Куркова

23 квітня своє 55-річчя відзначає популярний український письменник, сценарист і журналіст Андрій Юрійович Курков. Він є одним з наймодніших сучасних письменників, який не перестає вражати і дивувати різноманітністю свого таланту. Сьогодні він є автором 20 книг, з них 5 книг для дітей. За його сценаріями поставлено понад 20 художніх і документальних фільмів. Його твори перекладені на 34 мови народів світу.
Курков - єдиний письменник пострадянського простору, чиї книжки потрапили до топ-десятки європейських бестселерів.  З 1998 р. він є членом англійського ПЕН-клубу,  у 2014 р. був нагороджений Орденом Почесного Легіону Франції. Недарма Андрій Юрійович визнаний в Європі сучасним російськомовним письменником № 1.
Пропонуємо вам найвідоміші книги Андрія Куркова.

«Пікнік на льоду». Журналіст Віктор Золотарьов отримує незвичайне завдання від великої газети: писати некрологи на  впливових людей, хоча всі вони поки ще живі. Поступово він розуміє, що став учасником великої гри тіньових структур, вийти з якої живим виявляється майже нереальним завданням.

«Добрий ангел смерті». Отримавши в додачу до квартири таємничі документи і ховаючись від переслідувачів, головний герой відправляється до  ризикованої подорожі на  узбережжі  Каспійського моря, щоб задовольнити свою цікавість. Піски казахської пустелі кардинально змінюють його життя ...

«Бикфордов світ». Цей роман-фантасмагорія  - твір незвичайний, що не вписується у рамки одного жанру. Він одночасно призначений для шанувальників пригодницької, історичної, філософської та фантастичної літератури. Головний герой, військовослужбовець, йде через всю країну зі сходу на захід, тягнучи за собою нескінченний бікфордів шнур. Спочатку читач знає, до чого прив'язаний інший кінець шнура, але з середини роману і герой, і читач, і автор починають сумніватися: а що ж вибухне, якщо цей шнур підпалити?

 «Нічний молочник». Від чого залежить майбутнє країни? Може бути, від валютно-золотих резервів? Але у автора є й інша версія. Одна з героїнь цього роману щоранку їздить з передмістя до Києва, щоб за гроші здати грудне молоко. Другий герой,  аптекар, за свої фармацевтичні експерименти розплачується життям. Третій -  політик будує у себе на дачі церкву, щоб усамітнюватися в ній з Богом і з пляшкою «Хеннессі». І від усіх трьох залежить майбутнє України. Тільки от невідомо: чи всім сподобається таке майбутнє?


  «Садівник з Очакова». Непримітне, на перший погляд, татуювання на плечі одного з героїв призводить до розгадки таємниці, що понад півстоліття зберігав будинок в Очакові. Варто 30-річному Ігорю надіти виявлену там стару міліцейську форму, як ця форма перестає бути старою, і він опиняється у 1957 р. в Очакові, де його чекають сюрпризи з минулого ...


«Приятель небіжчика». До книги увійшли два гостросюжетних романи. У першому - «Приятель небіжчика» - головний герой шукає найманого вбивцю, щоб замовити ... власне вбивство. Здавалося б, все передбачено. Однак наслідки його рішення виявилися драматичними і несподіваними. Другий - «Не приведи мене до Кенгараксу» - є містичним трилером. Його герой, студент, наймається супроводжувати  таємничий вантаж, за яким починається справжнє полювання.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий