воскресенье, апреля 03, 2016

Читаємо від понеділка до понеділка

   Читати книги можна де завгодно, коли завгодно і скільки завгодно. Ми пропонуємо перетворити це цікаве заняття на неординарний процес - кожен день присвячувати себе книзі, назва якої відповідає певному дню тижня. Таким чином, вам належить освоїти  7 книг на тиждень. Впораєтеся? Тоді починаємо.  А. і Б. Стругацькі   «ПОНЕДІЛОК починається в суботу». Одного разу молодий програміст Олександр Привалов, повертаючись з відпустки, прямо посеред дрімучого лісу зустрів двох приємних молодих людей. І, підпавши під їхню чарівність, влаштувався на роботу до одного загадкового і престижного НДІ, де не терплять ледарів і нероб, де править ентузіазм і оптимізм, а казка стає дійсністю.
  Повість радянських фантастів насправді вважається однією з вершин їхньої творчості. Випробувана часом, наповнена гумором і добротою, історія буднів казкового НДІ не залишить байдужими нікого з читачів.

  Л.К. Монталван «Поки є ВІВТОРОК». Вівторок - так звуть золотистого ретривера, героя цієї книги. Але книга не тільки про собаку. Вона - про втрати, розчарування, війну, відданість і любов. Її автор - ветеран війни в Іраку, колишній капітан армії США, нагороджений зірками, медалями та іншими відзнаками. Після поранення і контузії  він став інвалідом, не здатним вийти з квартири - йому всюди ввижалися снайпери, його долали приступи паніки при вигляді цілком невинних предметів. Дружина пішла, військова кар'єра рухнула. Все змінилося, коли він взяв собі Вівторка - спеціально вимуштруваного для допомоги інвалідам пса-компаньйона, який щомиті вдень і вночі був поруч. Завдяки Вівторку герой повернувся до нормального життя, домігся багато чого і став знаменитим. Про те, як це було, що довелося йому пережити, про дивовижний зв'язок людини і собаки, розповідає ця надихаюча і зворушлива книга.

  А. Моруа «Фіалки по СЕРЕДАХ». Це збірка новел, завдяки якій письменник став живою легендою французької літератури. Напевно, головне достоїнство цих оповідань в тому, що вони дуже життєві і правдиві. Описані письменником ситуації не втратили своєї актуальності й сьогодні. Читач слідом за автором  комусь буде співчувати, над кимось від душі сміятися, а іноді і всерйоз замислиться.

  Г.К. Честертон «Людина, яка була ЧЕТВЕРГОМ». Це цікава історія молодої людини, яка  вступила в сутичку  із вселенським злом. Книгу можна назвати веселою казкою для дорослих, де є місце гротеску, ексцентричності, захоплюючого незвичайного сюжету і несподіваної розв'язки, що незмінно приваблює численних читачів з усього світу.

  М. Турн’є  «П'ЯТНИЦЯ, або Дике життя». Безсмертна історія Робінзона, що переосмислена сучасним письменником, ось уже тридцять років є символом французької літератури для юнацтва.
  Робінзон намагається перетворити свій вимушений притулок на мініатюрну подібність тієї цивілізації, що її знав раніше. Але життя повне сюрпризів. Острівна цивілізація загине, і той, хто ще вчора був слугою Робінзона, стане його учителем і другом ....

  Д. Калиновська «О,  СУБОТА. Цей найвідоміший роман письменниці був опублікований у 1980 р. в журналі «Дружба народів» і ніколи не перевидавався. Тоді журнал з романом читали й перечитували, передавали друзям і знайомим, про нього згадували потім довгі роки. Це зворушлива історія двох одеських сімей, які з молодості знають один одного. У тій далекій молодості - під час Громадянської війни - хтось був змушений виїхати за кордон, а хтось залишився і жив спогадами. І ось головна героїня роману Марія Ісаківна знаходить в поштовій скриньці закордонний конверт, а в ньому лист від давно втраченого друга. Він приїжджає. Але що принесе ця зустріч, адже, здається, вже й життя прожите ...

  Л. Озерова «Подаруй мені НЕДІЛЮ». Як бути, якщо чоловік зник після першої шлюбної ночі, не залишивши ані грошей, ані документів? Як жити далі? Поставити на минулому хрест і шукати нову любов? Або всупереч усьому продовжити вірити в диво і чекати нової зустрічі з коханим? Навіть, якщо майже не залишилося надії на те, що він ще живий. Адже любов може все.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий