пятница, октября 10, 2014

Цікаві книжки про підліткове кохання

    Всі ми знаємо про Міжнародний жіночий день 8 Березня та День матері. Але мало хто знає про Міжнародний день дівчаток, що відзначають 11 жовтня. Його заснувала Генеральна Асамблея ООН у 2012 р. Цей день  був створений для того, щоб звернути увагу на численні проблеми, що оточують маленьких представниць слабкої статі.
   Пропонуємо книги, присвячені першій любові дівчаток-підлітків, які живуть в різні часи і в різних країнах. Всі вони розповідають про щирість і крихкість цього прекрасного почуття.


  У. Шекспір ​​«Ромео і Джульєтта». Ця відома трагедія - найкраще з існуючих у світі творів про підліткове  кохання. Правда, любов її персонажів виглядає незвичайно зрілою й усвідомленою, що, на жаль, призводить до сумного фіналу.

 

  Р. Погодін «Дубравка». Повість про звичайнісіньку дівчинку, яка живе на березі моря. Їй хочеться думати про навколишній світ зовсім не по-дитячому, розмірковувати про майбутнє життя і мріяти про кохання. А хіба кожен з нас не був особливим тоді, коли  здається, що перше кохання назавжди? 
   Л. Матвєєва  «Віртуальна любов у 6 «Б». Всі дівчатка мріють про кохання. Якщо не про справжнє, то хоча б про віртуальне. От тільки знайти його дуже важко. Для цього необхідно бути і привабливою, і чарівною, і веселою ... Можна, звичайно, спробувати відшукати цю саму Справжню Любов самостійно, але, якщо серед знайомих є ... чарівник, то всі проблеми вирішуються швидко.

   К. Петті «Жара». Літні канікули - ідеальний час, щоб завести роман. Так вирішують подруги. Чотири дівчинки - чотири історії про кохання ... Іронічні, кумедні, сумні, але дуже щирі і справжні!

    Ж. Вілсон «Дівчинки у пошуках кохання». В центрі цієї книги - зворушливі й дотепні історії про трьох подруг. Коли тобі чотирнадцять чи п'ятнадцять років, в твоєму щоденнику, напевно, з'являються гіркі слова про самотність і свою недосконалість. А ще про те, що ти не подобаєшся хлопчикам. Ось й Еллі усіма силами намагається бути крутою, щоб на неї звернув увагу хлопець її мрії.

   І. Молчанова «Щоденник юної леді». Більше всього на світі Таня любить шоколадні кекси, читати романи і ... мріяти про хлопця, призначеного їй  долею. Він повинен бути сірооким блондином з пухнастими віями і ямкою на підборідді. Вона продумала все, навіть, якого кольору  повинні бути у нього шнурки на кросівках ... Одного разу трапилося диво - Таня насправді зустріла хлопця своєї мрії!

   Т. Крюкова «Костя + Ніка». Костя і Ніка - це Ромео і Джульєтта наших днів. Це історія про людські взаємини: благородство і підлість, чуйність і байдужість, але в першу чергу про любов. Про те, що справжня любов приходить незалежно від віку і перемагає все. Навіть, здавалося б, неможливе...

   А. Джейн «Мій ідеальний смерч». Коханий хлопець, якого таємно обожнювала головна героїня протягом усіх трьох років навчання в університеті, знайшов собі іншу подружку. І що тепер робити нещасній дівчині? Спостерігати за чужим щастям і побиватися від горя? Або об'єднати зусилля з іншим хлопцем,  безнадійно закоханим в її суперницю? Однак, вона вибере третє ...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий