вторник, октября 07, 2014

«Юридичні» книги


    8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Вчені припускають,  що саме в цей день у 1016 р. Ярослав Мудрий видав звід законів «Руська правда», що згодом став правовою основою для розвитку централізованої держави  - Київської Русі.
   Пропонуємо  справжні «юридичні»  книги, в яких сюжет заснований на судовій тяжбі, або головним героєм яких є практикуючий юрист.


   Ч. Діккенс «Холодний дім». В центрі роману визнаного класика англійської літератури - історія однієї з найдовших судових справ в історії британського правосуддя. Протягом  п'ятдесяти років триває позов щодо володіння унікальним маєтком, початкові позивачі та відповідачі якого вже давно померли, а їхні інтереси тепер представляють спадкоємці.

    Д. Грішем «Вуличний адвокат». Герой роману американського письменника, автора багатьох бестселерів (так званих «юридичних трилерів») - молодий юрист,  на якого чекає   чудове майбутнє. Але раптово він стає захисником найбеззахисніших людей. Що це - несподіваний напад альтруїзму чи  просто нормальне бажання справжнього адвоката, розгадувати і розплутувати дійсно цікаві справи? Справи, від яких часом залежить не тільки благополуччя, але й саме життя його клієнтів.

    Т. Драйзер «Американська трагедія». У романі, що є вершиною творчості відомого письменника, порушені гострі соціальні проблеми американської дійсності, показана реальна картина діяльності американського суду, преси та політичних діячів.

    М. Коннелі «Свинцевий вердикт». Адвоката Міккі Хеллера супроводжує удача в справах. Коли вбивають його колегу, до нього переходять заможні клієнти покійного, у тому числі й власник кіностудії, звинувачений у вбивствах. Але готуючись до гучної справи, герой розуміє, що може стати наступною жертвою.

  С. Шелдон «Гнів ангелів». Дженіфер Паркер - процвітаючий адвокат Нью-Йорка, але їй протистоїть глава мафіозного світу. Хто ж вийде переможцем? Ніхто не хоче і не збирається поступатися. Вони стоять один у одного на шляху і не потерплять поразки. Так починається захоплююча історія боротьби, в якій не буде переможців.

   Н. Борохова  «Пророцтво для адвоката». Молодому адвокату Єлизаветі Дубровській досі доводилося зустрічатися з злочинами тільки на сторінках кримінальних справ. І ось вона сама стала свідком злочину, що, поза всяких сумнівів, потрапить на перші шпальти газет. Чим закінчитися ця заплутана справа, можна дізнатися, прочитавши книгу популярної російської письменниці, яка за сумісництвом є професійним адвокатом.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий