среда, октября 01, 2014

«Усміхнені» книги

    «Від посмішки стане всім світліше ...» - ці слова з дитячої пісеньки знають усі. Вони стали гімном гарному настрою, добрим справам, адже всього лише одна щира посмішка може зробити когось трохи щасливішим, підняти настрій, і навіть змінити світ. Не всі знають, що існує чудове свято - Всесвітній день усмішки, що відзначається з 1999 р. в першу п'ятницю жовтня.
  Щоб останній робочий день тижня закінчився позитивними емоціями, пропонуємо вам книги з «усміхненими» назвами.


   Н. Барро «Посмішка жінки». Життя власниці невеликого ресторану в самому серці Парижа через розставання з коханим чоловіком перетворюється на тривалу депресію. За порадами знайомих вона вирішує прочитати книгу «Посмішка жінки», що змушує її поглянути на все по-новому. І тільки зустріч з автором книги, який виявився якимось загадковим чином з нею пов'язаний,  повертає їй радість життя.

  Р. Бредбері «Посмішка». Ця розповідь - чергове попередження автора. Письменник намагається показати нам, до чого може привести цивілізація, що розвивається з такою шаленою швидкістю, в якій люди втрачають відчуття духовної радості. Письменник намагається донести ідею сучасним людям про те, що в усьому має бути міра, не можна повністю механізувати людське життя. Він свято вірить, що завжди будуть існувати люди з тонкою  душею, і чарівна сила мистецтва здолає силу грошей.

   Ф. Саган «Сумна посмішка». У центрі роману - історія відносин юної студентки і процвітаючого адвоката, любов між якими неможлива, як би ці двоє не були близькі і як би не розуміли один одного. Подібно віртуозній музиці, ця книга відображає величезний діапазон людських почуттів, вона викликає посмішку і печаль, трепет і захоплення, вона хвилює і зворушує.

   О. Рой «Посмішка чорного кота». Роман розповідає про зміни, що увірвалися в життя одного молодого вченого. Антон Житкевич досяг успіху не тільки в науці, але й у бізнесі, при цьому він ніколи не вірив у містику, передбачення і прикмети. Проте одного разу він вирішив зробити собі татуювання у вигляді кота. В глибині душі Антон сподівався, що це змінить його долю, але він навіть не міг подумати, що настільки радикально.


 О. Михалкова «Посмішка пересмішника». Головна героїня роману добре засвоїла урок колишнього чоловіка, який викинув її на вулицю, як кошеня, - і стала успішною незалежною жінкою. Щоб остаточно попрощатися з минулим, залишилося тільки одне - мстити. Виношувати плани помсти солодко,  але іноді мисливець і жертва в будь-який момент можуть помінятися місцями ...
  
   В. Романов «Посмішка долі». Як рідко ми отримуємо подарунки від долі! Як часто бажаємо їх усією душею! І навіть у найстрашніші моменти життя сподіваємося на близьке щастя... До головної героїні удача нарешті повернулася обличчям. Для неї почалося нове життя - мирне, щасливе, радісне. І нехай в іншій країні, серед чужих людей - головне, щоб серце більше не боліло від горя. Але у долі свої примхи, вона не робить подарунків просто так...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий