среда, октября 22, 2014

Нові книги для читання в дощ

    Наступила осінь. А разом з нею її вічний    супутник - холодний дощ, від якого можна впасти у зневіру і посумувати про теплі дні минулого літа. Довгий дощ ламає всі плани і наводить тугу. При такому настрої найкраще загорнутися в теплий плед і провести час у компанії гарної книги.
   Пропонуємо вам кращі книжкові новинки цієї осені. Не тільки ті, що здатні  вивести з хандри, а й ті, що розділять  осінню печаль.


   П. Коельо «Адюльтер». У  новому романі найпопулярніший  письменник  досліджує один з аспектів людського життя. Його героїня, журналістка Лінда, почуває себе нещасливою, незважаючи на те, що у неї є успішна кар'єра, хороший чоловік і діти. Одного разу вона зустрічає свою шкільну любов Якоба, який став успішним політиком, і знаходить те саме, чого їй так бракувало - пристрасть. Їй доводиться вибирати: або залишитися вірною дружиною і зберегти сім'ю, або піддатися спокусі і зруйнувати своє надійне усталене життя.

   О. Мариніна «Ангели на льоду не виживають». Фігурне катання - красивий і витончений спорт. Мільйони людей із завмиранням серця стежать за виступами фігуристів. І ось у цей казковий світ похмурою тінню вривається жорстоке вбивство. Застрелений тренер вищої категорії, людина-легенда, майстер, який зростив не одного чемпіона. Насті Каменської та її друзям відкривається правда про нелюдськість і цинізм, що просочили  блакитний лід. Лід, на якому ангели не виживають ...

   Дж. Дешнер «Той, хто біжить по лабіринту». Вчора вони були звичайними хлопцями - слухали реп і рок, бігали за дівчатами, ходили в кіно Сьогодні вони - пішаки у чужій грі, викрадені невідомо ким для участі в жахливому експерименті. Їхня пам'ять стерта. Їхній новий будинок - гігантський комплекс, відгороджений від ще більш величезного лабіринту стінами, що розсуваються вранці і замикаються ввечері. Хлопці не сумніваються: якщо вони зуміють розгадати таємницю лабіринту, то вирвуться з ув'язнення і повернуться додому. Але хто ризикне життям заради спільної мети? Хто піде  на вірну смерть?

   Я. Л. Вишневський «Гранд». Ця книга - новий пронизливий роман майстра тонкої, чуттєвої прози. Письменник ніби водить нас за номерами історичного готелю, в якому в різний час жили Гітлер, де Голль, Марлен Дітріх,  Шакіра,  Путін,  і  розкриває секрети його сучасних постояльців. Тут за кожними дверима ховається самотність, але готель «Гранд» всім дасть шанс змінити свою долю.

   С. Дж. Уотсон «Перш ніж я засну». Багаторічна лікарська практика автора книги допомогла йому дуже правдоподібно описати втрату пам'яті головною героїнею і пошук нею істини. І хоча сюжет з амнезією заяложений до неможливості, письменнику вдалося вдихнути в нього нове захоплююче життя.

    О. Лапін «Втрачений рай». Книга поєднує дух ностальгії за радянськими часами, коли мрії були ще світлі, а високі слова ще не перетворилися на затерті штампи. В цьому романі-епопеї історія СРСР показана очима чотирьох головних героїв, які дорослішаючи, втрачають не тільки юнацькі ілюзії, але й велику державу.

  С. Кінг «Містер Мерседес». Похмурий детектив неперевершеного майстра жахів - це історія масового вбивства, скоєного за допомогою машини, і боротьба колишнього поліцейського із злочинцем, який пророкує нову трагедію. Вісім убитих і п'ятнадцять поранених на рахунку безслідно зниклого вбивці. Стівен Кінг написав трилер, що змусить вас з жахом озиратися на кожен проїжджаючий «мерседес» і абсолютно по-іншому дивитися на людей, з якими ви стикаєтеся щодня.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий