суббота, октября 18, 2014

Книги на вагу

    Можна назвати кілька причин падіння інтересу до читання  книг, але однією з основних є постійне підвищення цін на літературу. У Китаї цю проблему вирішили по-своєму.

   
   Нещодавно у  мегаполісі Чунцин книги стали продавати не поштучно, а на вагу. Щорічно спостерігається тенденція скорочення тиражів друкованих книг - їх витісняють електронні видання. Тому керівництво мережі книгарень прийняло рішення перейти на нову схему продажів. Відповідно до цієї схеми вартість одного «цзіну» книг (древній китайський фунт,  сьогодні прирівняний до 500 г) залежно від категорії видань становить від 11 до 25 юанів (1,8 - 4,1 долара). Це істотно нижче вартості книг, що продаються поштучно. Таким чином власники книгарень намагаються підвищити популярність друкованих видань серед молоді, яка позитивно відреагувала на це нововведення.
  Слід додати, що Китай входить до п'ятірки найбільших  країн світу, що читають. В середньому кожен китаєць витрачає на читання близько 8 годин на тиждень.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий