вторник, октября 21, 2014

«Хочу познайомитися з розумним!»

   «Не підкажете, як пройти до бібліотеки?» - вже цієї осені подібний спосіб знайомства стане одним з найпопулярніших серед прогресивної молоді. Хочете знати, чому?

   Російська Книжкова Спілка запустила масштабний соціальний проект «Хочу познайомитися з розумним!», слоган якого звучить так: «Читайте книги, хлопці!».  У рамках кампанії з екранів телевізорів, моніторів, а також з плакатів і рекламних щитів до молодих людей звертаються гарні дівчата і нагадують їм, що бути розумним - це модно і сексуально. Проект спрямований на залучення уваги суспільства до проблеми спаду читацької активності і адресований мільйонам молодих людей по всій країні.
   Автори проекту закликають: озирніться навколо, і ви побачите, що мільйони дівчат і жінок по всьому світу вибирають розумних чоловіків! Тих, з ким можна поговорити, а не просто перекинутися парою слів за коктейлем. Обговорити останні новини політики, літератури і мистецтва, а не тільки меню нового ресторану. Давно канув  стереотип про те, що дівчата віддають перевагу лише «крутим і багатим». Дійсно, навіть серед школярів вже не модно хизуватися словами «не читав», «не знаю», «це ми не проходили». Активні, цілеспрямовані інтелектуали підкорюють верхні сходинки кар'єрних сходів. І як же безглуздо на цьому тлі виглядає втрата інтересу до читання!
   Дуже радує, що подібні креативні рекламні кампанії сьогодні створюються по всьому світу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий