вторник, января 06, 2015

«Різдвяні» книги

     Різдво - одне з найсвітліших і довгоочікуваних свят,  напередодні якого кожен з нас стає трохи дитиною і починає вірити у чудеса.
   Ми вітаємо вас з цим чудовим святом і пропонуємо справжні   «різдвяні» книги, де з героями відбуваються найнеймовірніші і загадкові події.


    Р. Пілчер «Напередодні Різдва». П’ятеро не зовсім щасливих людей  випадково опинилися в одному будинку на півночі Шотландії. Автор з теплою та доброю посмішкою розповідає про своїх героїв, і читач починає вірити, що наближається Різдво, що обов'язково принесе в їхнє життя чудесні зміни.

  Д. Глаттауер «Різдвяний пес». Головний герой терпіти не може Різдво, а тому вирішив врятуватися від свята втечею, полетівши на Мальдівські острови. Але виконати геніальний план заважає його собака, яку ні з ким залишити ...

   К. Еморі  «Кіт на Різдво». Це дотепна і добра книга - данина любові і захопленню нашими меншими братами, які, на думку автора, багато чому здатні навчити людину.

   Л. Брантуейт «Різдвяна історія». Головна героїня - сильна, успішна ділова жінка - завжди знала, чого хоче від життя і звикла планувати кожен свій крок. Але доля запропонувала інші правила гри. Поїздка додому на Різдво перевернула все з ніг на голову і сплутала всі карти.

   «Різдвяне диво. Розповіді російських письменників». До збірки увійшли  розповіді А. Чехова, М. Лєскова, Ф. Достоєвського, О. Купріна, І. Буніна та інших російських класиків, так чи інакше пов'язані з дивним зимовим святом, коли все навколо перетворюється, злі серця пом'якшуються, а пісні ангелів стають чутні людям. Історії ці дуже різні за стилем, настроєм і думками, але є одне, що їх об'єднує - віра  у  різдвяні дива.
Щасливого Різдва, дорогі читачі!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий