суббота, января 31, 2015

«Дорогоцінні» книги

  «Кращі друзі дівчат -  діаманти» - ці відомі слова з популярного хіта повністю виправдовують себе у реальному житті. Дорогоцінні камені і метали подобаються всім: навіть люди, які не прагнуть прикрашати себе ними, із задоволенням милуються їхнім чистим блиском, сяйвом і красою. Кристали й каміння - прекрасні самі по собі. Але відкрити людям їхню досконалу красу  може лише справжній майстер - чарівник-ювелір. У його руках будь-який самоцвіт стає унікальним витвором мистецтва.
  31 січня відзначають Міжнародний день ювеліра. На честь цього свята ми пропонуємо  книги, в назвах яких використовуються  дорогоцінні камені і метали. Як виявилося, багато письменників люблять «прикрашати» ними свої твори.


   Е. По «Золотий жук». Цей твір відомого американського письменника вважають одним з перших детективних оповідань, де  читачеві пропонується знайти розгадку злочину, спираючись на логічні висновки. Це історія про скарби, ключ до місцезнаходження яких був зашифрований.

  І. Ільф, Є. Петров «Золоте теля». Роман розповідає про пригоди Остапа Бендера після подій, описаних у книзі «Дванадцять стільців». Минають роки, змінюються покоління читачів, але історія складної «операції» з відбирання грошей у підпільного мільйонера Корейка залишається улюбленим твором десятків мільйонів чоловік.

  Д. М. Мері «Срібні ковзани». Ця відома повість американської письменниці розповідає про життя голландських школярів, про те, як працьовитість, завзятість, цілеспрямованість брата і сестри - Ханса і Гретель - допомогли їм подолати всі випробування і стати творцями свого щастя.

  Б. Акунін «Алмазна колісниця». У романі розповідається про чергові пригоди Ераста Петровича Фандоріна. Сюжет, заснований на японських мотивах, де є місце всіляким конфліктам із самураями і ніндзя, як завжди, непередбачуваний, а фінал сумний.

  О. І. Купрін  «Гранатовий браслет». Це одна з найзворушливіших розповідей, до основи якої був покладений реальний випадок. У книзі йдеться  про трагічну любов молодої людини до красивої заміжньої жінки. А гранатовий браслет із рідкісним зеленим гранатом виступає як символ великої любові, що так й залишилась нерозділеною.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий