суббота, января 24, 2015

Популярні письменниці на ім'я Тетяна

   У морозному січні є день, забарвлений радісним, якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день і День студентів. Це єдиний в історії випадок, коли на один і той же день претендують і служителі церкви і студентство, причому кожна сторона розуміє свято на свій манер.
    Ми вітаємо всіх Тетян з їхнім персональним святом! У цей день їм усім - підвищена увага. Ми ж пропонуємо згадати сучасних популярних письменниць з цим ніжним і красивим ім'ям.

    Тетяна Толста. Письменниця, публіцист, телеведуча,  пише на вічні теми добра і зла, про мрійників, які застрягли між життям та вигадкою.
  «Кись» - роман, за який автор була удостоєна премії «Тріумф». Це актуальна антиутопія, страшна казка про загибель нашої цивілізації, про мутованих городян, які дичавіють у радіоактивних лісах, про деградацію мови, все ще впізнавану, але вже малозрозумілу.

   Тетяна Устинова. Популярна письменниця детективного жанру. «Перша серед кращих» - під цим слоганом виходять її серії книг. Вона написала понад 50 творів, багато з яких екранізовані.
  «Сто років шляху» - новий роман письменниці. Доктор історичних наук і професор московського університету Дмитро Шаховський  залучений до розслідування, коли  в особняку вбивають директора музею, а поряд з тілом знаходять   старовинну фарфорову  чашку і кілька листів початку ХХ століття.

   Тетяна Полякова. Автор величезного числа (більше 70) іронічних детективів, написаних «для власного задоволення». За її ж власним визнанням, з  Дар'єю Донцовою у них змагання - хто перший зупиниться.
  «Вся правда, вся брехня» - черговий детектив. Розслідування – справа непередбачувана, ніколи не знаєш, де опинишся. І навіщо головна героїня взялася за нього?!

    Тетяна Гармаш-Роффе. Як не дивно, це прізвище письменниця не вигадала – таке прізвище її чоловіка-француза. Працює в жанрі психологічного детективу.
  «Відьма для інквізитора» - нова книга автора. Збираючись до телестудії, приватний детектив Олексій Кісанов навіть не підозрював, чим для нього закінчиться участь у скандально відомій передачі. Під час прямого ефіру до студії увірвалася якась дівчина, котра бере його в заручники і веде під дулом пістолета в невідомому напрямку ...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий