воскресенье, января 11, 2015

«Вдячні» книги

    11 січня  можна назвати однією з найбільш «ввічливих» дат у році - в цей день відзначається Міжнародний день «дякую». Цей зимовий день наповнений світлом і теплом відкритих сердець, пронизаний щирістю побажань.
  Ми пропонуємо «вдячні» книги, де магічне слово-світлячок «ДЯКУЮ» може зігріти вас і близьких вам людей. Давайте подякуємо всім тим, хто нам допомагає, підтримує і просто знаходиться поруч!


   Ф. Скотт Фіцджеральд «Дякую за вогник!».  Ця невелика розповідь всесвітньо відомого письменника була колись відхилена журналом «The New Yorker». Нещодавно вона була знайдена спадкоємцями письменника в його архівах і надрукована.
  Книга розповідає про сорокарічну жінку - завзяту палівницю місіс Хенсон, яка здійснює ділову поїздку по деяких штатах США, де паління заборонено ...

   Л. Бать «Дякую за правду!». Повість присвячена видатній російській актрисі Поліні Антіп’євні Стрепетової. У ній розкривається самобутній талант чудової актриси,   що всією своєю діяльністю підтверджує  справжнє покликання, воля і праця перемагають всі перешкоди до заповітної мети.

  В. Вишневський «Дякую мені, що я є у тебе». До збірки увійшли кращі одновірші поета, що давно вже розібрані на цитати і стали частиною народної розмовної культури. Таємниця чарівності віршів Вишневського полягає в тому, що під зовнішньою іронією він не намагається приховати свою чутливість і ніжність.

   А. Дементьєв «Дякую за те, що ти є». Збірник містить кращі вірші про кохання відомого російського поета. Вся поезія Андрія Дементьєва пронизана одним прекрасним словом - любов. Про любов він пише з пристрастю і ніжністю, з обожнюванням і щирістю, з надією і смутком. Його рядки здатні сколихнути душу, торкнутися найпотаємніших струн душі і знайти відгук у кожному серці.


Спасибо за то, что ты есть.
       За то, что твой голос весенний
Приходит, как добрая весть
В минуты обид и сомнений.

Спасибо за искренний взгляд:
О чем бы тебя ни спросил я —
Во мне твои боли болят,
Во мне твои копятся силы.

Спасибо за то, что ты есть.
Сквозь все расстаянья и сроки
Какие-то скрытые токи
Вдруг снова напомнят — ты здесь.

Ты здесь, на земле. И повсюду
Я слышу твой голос и смех.
Вхожу в нашу дружбу, как в чудо.
И радуюсь чуду при всех.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий