вторник, января 20, 2015

«Обіймаючі» книги

 
   Яких тільки свят і пам'ятних днів не зустрінеш в сучасному календарі! Серйозні й веселі, релігійні та світські, загальнонародні і професійні. Але є й такі свята, що здатні об'єднати всіх людей на Землі - представників різних професій, поколінь і національностей. Одне з них - Міжнародний день обіймів, що відзначається 21 січня. До речі, придумали це чудове свято американські студенти в середині 70-х років минулого століття.
  Ми пропонуємо вам справжні «обіймаючі»  книги, котрі  нагадають про те, що потрібно обмінюватися душевним теплом і стати трішки добрішими один до одного.


   Л. Дейн «Вернись у мої обійми». Головна героїня – молода жінка, яка ще не має життєвого досвіду. Але вона спостережлива і здатна вчитися на помилках інших. Ці дві якості і приводять її до вирішення вибудовувати своє життя так, щоб у ньому не було місця любові. Подібно багатьом іншим жінкам, вона впевнена, що жоден, навіть найкрасивіший, чоловік недостойний сильного почуття.

   Т. Луганцева «Обійми удава». Яна Цвєткова не випадково носить прізвисько Жінка-Цунамі. Вона ще навіть не приїхала до майбутнього шефу на співбесіду, як клініка, де їй належить працювати, вже перетворилася на театр військових дій. Вона переконана в тому, що тільки її втручання і допомога нового колеги - патологоанатома - запобігли смерть людини. Але чи в безпеці тепер вона сама?

  М. Бонді «Кинутися в обійми чоловіка». У книзі розповідається про те, як головна героїня - дитячий психолог за професією, прикриваючись «благими намірами», позбавила власну дочку можливості мати батька.

  С. Реутов «Любов у обіймах тирана». Перед цими чоловіками тремтіли цілі народи, вони були безжальними воїнами, мудрими правителями, вершителями доль. І в серці кожного з них жила любов до жінки. У цій книзі - зворушливі, трагічні, романтичні, чуттєві та драматичні історії любові і ненависті, інтриг і всепоглинаючої пристрасті. Тут ви знайдете історії кохання Понтія Пілата, Івана Грозного, Петра Великого, графа Дракули, Фрідріха Великого, Фіделя Кастро, маршала де Голля, В.І. Леніна...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий