пятница, апреля 10, 2015

«Пасхальні» книги


   12 квітня 2015 р. всі православні християни відмічають  Великдень або Свято Світлого Христового Воскресіння. Це свято співпадає з весняним пробудженням природи, коли день стає більшим за ніч, символізує перемогу Світла над Темрявою, Дня над Ніччю, Тепла над Холодом, Весни над Зимою.
  Ми вітаємо вас з цим дивовижним світлим днем. Хай гучні святкові передзвони принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов, а весна порадує не тільки сонячним теплом і грою нових фарб, але й легким світлим щастям!
  Пропонуємо вам книги, назви яких нагадують про те, що Бог завжди живе у наших серцях і вказує вірний шлях у житті.


  «Пасхальні оповідання російських письменників». У книзі представлено творчість письменників різних епох - від Гоголя до Солженіцина - і твори різних жанрів: белетристика, філософські замальовки, листи. Книга - прекрасний подарунок до великого свята і чудове читання на всі часи.

  «Пасхальні вірші». До збірки увійшли вірші відомих поетів XIX - першої половини XX ст. (А. Ахматова, Б. Пастернак, О. Блок та ін.), написані як безпосередньо до свята Пасхи, так і до подій євангельської історії. Крім ліричних віршів, включені уривки з творів великого обсягу: поеми, віршовані драми та ін.

  У. Джойс «Пасхальний кролик, або Подорож до центру Землі». Ця захоплююча книжка, написана у жанрі дитячого фентезі, є довгоочікуваним продовженням історії про легендарних героїв книг письменника, що виходять у серії «Вартові легенд». Маленькі читачи дізнаються про таємницю появи на Землі Пісочної людини і знаменитого Пасхального кролика.

  І. Сльозкіна  «Подарунок на Великдень, або Про те, що може справжня дружба». Справжня дружба буває не тільки у дорослих, але й у дітей. Книга розповідає про дитячу, але вже справжню чоловічу дружбу, перевірену і тому міцну, про пасхальне диво і добрих людей.

 Р. Стаут «Пасхальний  парад». Книга - чергове розслідування злочинів знаменитим детективом Ніро Вульфом і його помічником Арчі Гудвіном. Під час пасхальної ходи Вульф - пристрасний любитель орхідей - підбиває свого напарника викрасти унікальну рожеву орхідею, виведену квіткарем-суперником. Але тут відбувається вбивство, розкриваючи яке Вульфу доводиться ретельно приховувати свою співучасть у крадіжці квітки.

  А. Арманд «Таємниці острова Пасхи». Літній вчений і його четверо супутників висаджуються на острів Пасхи в надії знайти там незліченні скарби. Вони і не підозрювали, на що може перетворитися легка романтична пригода, якщо необережно потривожити древніх духів острова...

  О. Бушков «Останній Великдень імператора». У центрі сюжету - пригодницько-детективні пригоди головного героя, який є знавцем і цінителем старовини, а також справжнім мисливцем за антикваріатом. У книзі розповідається про пасхальні яйця Фаберже, що були зроблені спеціально для імператора Росії. Саме навколо них і крутиться сюжет.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий