суббота, апреля 18, 2015

«Циркові» книги

  У третю суботу квітня (цього року – 18-го) в усьому світі відзначається Всесвітній день цирку (за ініціативою Європейської циркової асоціації та Всесвітньої федерації цирку).
  Пропонуємо вам книги, назви яких нагадають про дивовижний світ циркового мистецтва.


  Д. Сабитова «Цирк у скриньці». У цій казковій повісті розповідається про дивну жінку-клоуна і маленьку сироту, які рятують цирк від розорення, знаходять зниклу принцесу, а іншим героям допомагають знайти те,  чого вони найбільше прагнуть.

  В. Ліванов «Мій улюблений клоун». Повість відомого актора, режисера і сценариста присвячена доброті, вірності, товариській взаємовиручці  і безкорисливій ​​любові. Молодий артист цирку, клоун Сергій Синицин, вирішує всиновити 6-річного вихованця дитбудинку Ваньку. Всі обставини протидіють такому рішенню, але герой не змінює його. Його професія смішити людей, він любить їх повеселити, але не любить обманювати і зраджувати. Обставини складаються так, що він залишається батьком-одинаком, і йому доводиться заново розставляти життєві пріоритети.

  У. Елліот «Цирк сім'ї Пайл». Джеймі, працьовита молода людина, став жертвою цирку сім'ї Пайл - цирку, жорстокого за своєю природою з насильством і небезпечними номерами. Герой опинився під владою найбожевільнишої  групи циркачів - клоунів. І, здається, немає способу втекти з цього позбавленого розуму садистського цирку...

  Дж. Кей «Цирк мерців». Звичайна трагедія змушує колишнього поліцейського, який став детективом, зануритися у похмурий і дивний світ сім'ї Менсона. Щоб розкрити таємницю двох вбивств, автор вводить до свого твору велику кількість підозрюваних, що робить цю історію більш інтригуючою і напруженою.

   Е. Моргенштерн «Нічний цирк». У книзі розповідається про дивний і таємничий цирк, що приїжджає без попередження, без афіш і будь-якої іншої реклами. Він називається «Цирк Сновидінь» і відкривається тільки в нічний час. А за його лаштунками відбувається жорстка конкуренція - змагання між двома молодими магами, які були навчені цьому з дитинства.
   Цей магічний роман -  свято для душі і серця.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий