воскресенье, апреля 19, 2015

«Татуйовані бібліотекарі»

   
  Восени минулого року Асоціація бібліотек штату Род-Айленд (США) випустила календар на Новий рік із зображеннями «татуйованих бібліотекарів». Стереотипи щодо строгих бібліотекарів у довгих спідницях і безформних кофтах легко розвіюються, якщо поглянути на ці фотографії, де представлені 12 бібліотекарів - десять жінок і двоє чоловіків, які люблять книги, пишаються своєю роботою і за сумісництвом своїми татуюваннями.

  Цей сміливий і забавний календар був створений з досить благородної причини: всі кошти від його продажу підуть на поліпшення роботи бібліотек Род-Айленда. Асоціація пояснює ідею цього календаря так: «Бібліотеки унікальні, тому що вони виховують в нас бажання зберегати історію і традиції та рухатися вперед до знань».
  Календар користується великим попитом і добре розкуповується.Чи можливо таким чином поліпшити  матеріальний стан бібліотек і підняти престиж бібліотечної професії? Як ви вважаєте?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Если смотреть поверхностно, то конечно же: "круто, креативно, ломает стереотипы". Но в то же время, татуировки вселяют некоторую неуверенность в компетентности таких библиотекарей, которые не нашли, а если нашли, то не задумались, над информацией о вреде татуировок...

    ОтветитьУдалить