четверг, апреля 16, 2015

«Кавові» книги

   17 квітня відзначають Міжнародний день кави. Для мільйонів людей нашої планети добрий ранок починається з чашки цього улюбленого  напою. Кава стала також приводом  для спілкування: молоді люди запрошують одни одного «випити чашечку кави».
  Всім кофеманам ми пропонуємо книги, назви яких нагадують про цей дивовижний напій, що бадьорить тіло і дух, додає сили і найчастіше рятує від поганого настрою.


  М. Фрай «Кавова книга». Книга представляє збірник оповідань, герої яких люблять пити каву. Вона пронизана любов'ю до цього чудового напою, але, все ж таки, книга більше розповідає про людей. Збірку можна читати скрізь: у парку, маленькій кав'ярні, на галасливій вулиці. І всюди вас буде супроводжувати аромат кави, тертого мигдалю і гіркого шоколаду, а в кінці кожного оповідання - авторський рецепт приготування унікальних, корисних, а головне, смачних кавових напоїв.

  Ю. Винничук «Таємниці львівської кави». Львів – місто з ароматом кави, напою, що змінює настрій і долю людини. Адже саме за чашкою  кави ухвалюють важливі рішення, освідчуються в коханні. Кава і Львів – це дві легенди, поєднані в єдине ціле. З книгою  ви здійсните навколосвітню подорож, опинитеся у найкращих львівських кав’ярнях минулого й сучасного та навчитеся готувати найсмачнішу, найароматнішу і найромантичнішу львівську каву.

  Й. Яґелло  «Кава з кардамоном». Підлітковий роман сучасної польської письменниці розповідає про  велику родинну таємницю, що  непогано вписується до контексту юнацької проблемної прози та лише зрідка нагадує мексиканську мильну оперу.  Емоції, переживання, закоханість  –  усе, що цікавить та вабить сучасних підлітків – на сторінках цієї книги, прочитавши яку можна зрозуміти,  що таке дружба, як легко її можна втратити і як важко, але важливо, її повернути.

  Н. Гербиш «Теплі історії до кави». У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. Герої цих історій - прості жителі звичайних містечок, загублені, знайдені, закохані, замислені… Вони щирі й справжні: пестять своїх котів, їздять на велосипедах, приймають гостей, печуть пиріжки, відсилають листівки, слухають вуличних музикантів…

  О. Столярова «Кава з миш'яком». Головна героїня занервувала, коли її колишній чоловік раптово зникає. Одночасно з ним пропадає і дівчина, в яку він закоханий. Незабаром на набережній знаходять його труп. Але через деякий час виявляється помилка - убитий зовсім не її чоловік. У такому випадку, куди він пропав? Все це складає фабулу цього інтригуючого детективу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий