среда, апреля 29, 2015

«Танцювальні» книги


   Щороку 29 квітня всі служителі і шанувальники Терпсихори відзначають Міжнародний день танцю, що за рішенням ЮНЕСКО  визначений  з 1982 р. на честь дня народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера.
    Пропонуємо вам книги, назви яких нагадують про це дивовижне мистецтво, що не потребує слів і не знає жодних кордонів, але здатне виразити будь-яке почуття людської душі.


  Л. де Вега «Учитель танців». До основи класичного твору відомого іспанського драматурга ХVІ ст. покладена заплутана та інтригуюча любовна історія. Головний герой - молодий дворянин зі збіднілого роду - закохується в доньку багатого городянина. Для того, щоб бути ближче до об'єкта своєї пристрасті, він наймається у сімю  коханої  учителем танців. У дівчину закохані ще кілька знатних молодих людей, один з яких дуже подобається її заміжній сестрі. Багатокутник цієї авантюрної історії призводить до щасливого кінця і весілля головних героїв.

  Р. Бредбері «Опівнічний танець дракона». Збірка оповідань сучасного класика американської літератури включає двадцять п'ять історій про любов, кожна з яких піднімає настрій і змушує над чимось задуматися.

  І. Щеглова «Танець сонячної феї». Головна героїня цієї підліткової повісті переходить до нової школи, де однокласники здаються їй мешканцями іншої планети. Вони живуть за якимись своїми законами: то занадто голосно розмовляють, то надто сміливо одягаються, то зухвало спілкуються один з одним і вчителями. Спочатку дівчина розгубилася в незвичній обстановці, а потім твердо вирішила стати такою ж, як усі. Можливо, так би й вийшло, якби не хлопець, якому дуже сподобалася загадкова новенька.

  Н. Робертс «Танець її мрії». Книга популярної американської письменниці розповідає про талановиту танцівницю і прекрасну актрису, яка наполегливою працею досягла успіху: в новому спектаклі ій запропонована головна роль. Дівчина сповнена рішучості завоювати Бродвей. Розумна, впевнена в собі, вона не бентежиться тим, що її обранець - багатий і успішний бізнесмен. Вона переконана, що зустріла чоловіка своєї мрії. А ось герой зовсім не збирається пов'язувати своє життя з танцівницею ...

  О. Михалкова «Танці маріонеток». Ця книга - чергове розслідування злочинів приватними детективами Сергієм Бабкіним та Макаром Ілюшиним, які так полюбилися читачам. Герої навіть уявити не могли, що простий пошук доньки мільйонера перетвориться для них на смертельно-небезпечне завдання. Надто вже багато безпринципних і розважливих людей опинилися у зоні їхньої уваги.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий