пятница, декабря 18, 2015

Про заповітні бажання і традиції: 5 кращих дитячих книг до Дня святого Миколая

    Наближається одне з найулюбленіших дитячих свят - День святого Миколая. У ніч з 18 на 19 грудня всім дітям під подушку або в черевички, виставлені біля порога, або в шкарпеточки, повішені біля каміна, кладуть подарунки. Святий Миколай обов'язково прийде до кожного і нагородить щедрим подарунком за хорошу поведінку. Може, комусь навіть пощастить побачити його на власні очі і особисто попросити про щось важливе.
   У деяких сім'ях існує традиція: на кожне свято до подарунків обов'язково додавати книгу, щоб таким чином привернути дитину до читання і прищепити смак до гарної літератури. Пропонуємо найкращі дитячі книги, що можуть бути прекрасним подарунком до цього дивовижного свята.


  В. Кириченко, Л. Колос «Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая». Як зробити так, щоб дитина відчула наближення свята, сповнилася очікуванням подарунка, святковим настроєм? Як пояснити малюкові, хто такий святий Миколай і чому він приносить подарунки? Саме для цього була написана ця книга. Окрім задоволення від чудових історій і яскравих ілюстрацій, вона може принести й практичну користь - підкаже як організувати сімейне святкування. Особливо цінним видання буде для батьків, які тільки починають відзначати з дитиною День святого Миколая та прагнуть зробити його незабутнім. Читайте книгу разом з дитиною - і дива не  оминуть  ваш дім!

  К. Степаніщева «Гостинці з Ялинового лісу». Ця багатофункціональна книжка стане хорошим помічником спільної підготовки до сімейного свята. Нею можна і зайняти дитину на деякий час, і провести разом затишний вечір. Є в ній і казка, і розмальовування, і цікаві завдання, і англійські слова, і навіть рецепт ароматного імбирного печива.

  В. Вздульська, Д. Ракова «Подорож листа. Історія до свята Миколая». Це історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, що його вона написала до Святого Миколая. Лист страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях…

  Д. Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая». Повість адресована підліткам. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це розповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату, про народження нового життя… А що ж це за вулиця Святого Миколая? Дізнаєтеся з цієї книги, що допоможе підлітку розібратися зі своїм внутрішнім світом.

  А. Лотоцький «Їде святий Миколай». День святого Миколая - найбажаніший день у році для дітлахів, перед святом вони згадують всі свої добрі і злі вчинки і пишуть листи з побажаннями. Прочитавши цю книгу, діти дізнаються, хто ж насправді допомагає святому Миколаю читати всі дитячі листи, збирати подарунки і запрягати сани. А чудові і барвисті ілюстрації та гарні вірші допоможуть створити для дитини справжнє свято.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

 1. Всі хто любить читати!
  Хочу порадити вам класний, сучасний, літературний журнал «Дніпро».
  Журнал орієнтований на смаки сучасного читача, та має такі рубрики: проза, сучасна українська поезія, драма та багато інших.
  Також, в ньому публікуються багато сучасних українських авторів.
  Сама виписую, і вам раджу!
  http://www.dnipro-ukr.com.ua/

  ОтветитьУдалить