среда, декабря 16, 2015

Книжкові сніговики

   Залишилося не так багато часу до зустрічі Нового року - чудового свята, пов'язаного з очікуванням виконання всіх бажань. Створення святкової атмосфери вимагає хорошої підготовки. Зрозуміло, можна просто поставити живу ялинку, прикрасивши її мішурою та ялинковими іграшками. Але для тих, хто бажає внести до дизайну свого новорічного інтер'єру трохи креативу і веселощів, пропонуємо створити книжкові ялинки. А ще «зліпити» книжкових сніговиків. Яка ж зима без сніговика?

   В уголке, у полок  книжных,
   Притаился снеговик -
   Не боится комнат теплых,
   К тишине уже привык.
   Нарисован нос-морковка,
   Угольки чернеют глаз.
   Почему же, отчего же не растаял он у нас?
   А разгадка  просто в том,
   Что из книжек сделан он!

   Безмежна фантазія і творчість деяких людей вкотре доводять, що знайомий нам з дитинства неодмінний атрибут зими зовсім не повинен обмежуватися трьома сніговими кулями і морквиною. Сніговик, зроблений зі старих книг, що не розстане навіть влітку, буде  прекрасним доповненням до книжкової ялинки. А ще з кумедних книжкових чоловічків можна організувати цілий хоровод.
  Пропонуємо вам підбірку оригінальних книжкових «снігових» скульптур. Серед них є сніговики, з великим натхненням і любов'ю «зліплені» співробітниками відділу документів з гуманітарних наук Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова. Черпайте ідеї! Здивуйте себе і своїх близьких, порадуйте читачів своєю зимовою творчістю!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария