вторник, декабря 22, 2015

«Ялинкові» книги

  Напередодні новорічні свята - дні, коли ми всі живемо в очікуванні дива, сподіваємося на те, що наступний рік принесе нам нові враження, здійснення бажань, яскраві події. А з чим у вас асоціюється Новий рік? Правильно, з подарунками, Дідом Морозом, Снігуронькою та, звичайно ж, ялинкою - яскравою, пухнастою, під якою діти так люблять знаходити подарунки.
   Пропонуємо книги, що мають безпосереднє відношення до цієї лісової красуні.


  Ч. Діккенс «Різдвяна ялинка». Розповідь відомого англійського письменника - це спогади про дитинство, про новорічні і різдвяні свята, що повертають героя до чарівной казки, де іграшковий світ оживає і існує самостійно. Для письменника казкове дитинство - це  незайманий світ добра, символом якого стає різдвяна ялинка, що нагадує людині про любов і милосердя.

  Ф.М. Достоєвський «Хлопчик у Христа на ялинці». Це дуже сумна історія відомого російського класика про одного безпритульного хлопчика, який втратив матір і напередодні Різдва опинився один на лютому морозі. Він блукає по вулицях і заглядає у вікна, звідки ллється тепло і світло, де стоять величезні вбрані ялинки, навколо яких стовпилися його веселі і щасливі однолітки. Але, врешті-решт (на те воно і свято) хлопчик  потрапить до новорічної ялинки.

  М.М. Зощенко «Ялинка». Це історія про те, як діти чекали веселого новорічного свята, гостей і, звичайно ж, подарунків… А що з цього вийшло, ви дізнаєтеся, прочитавши цю веселу розповідь, що, тим не менш, створює трохи сумний настрій.

  С. Чорний «Срібна ялинка». Який гарний Новий рік - тонкою скоринкою льоду покриваються вікна, гуде на даху сніжний вихор, а в будинку посередині кімнати стоїть срібна ялинка!  Саме таку теплу святкову атмосферу передає відомий поет срібного століття.

  М.М. Коцюбинський «Ялинка». Цей твір відомого українського письменника входить до золотого фонду української дитячої літератури. Це оповідання про хлопчика, який віз ялинку до панської господи і заблукав у лісі.

  О'Генрі «Ялинка з сюрпризом». Це прекрасна різдвяна історія з ялинкою і Дідом Морозом, з подарунками та святковою мішурою від визнаного майстра короткого оповідання. Автор змусить повірити в чудеса навіть скептиків. Читаючи книгу, можна потонути у дивовижній святковій атмосфері і перейнятися духом різдвяних чарівництв.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий