четверг, декабря 10, 2015

Запрошення на книжкове танго

   11 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день танго. Ця дата обрана не випадково - саме в цей день народився аргентинський співак і кіноактор, знаменитий «Король танго» Карлос Гардель, який першим зумів відчути і зрозуміти справжній зміст цього пристрасного танцю. Цей день об'єднує мільйони шанувальників: його відзначають і ті, хто не може без танго жити, і ті, кому подобається милуватися віртуозними танцюристами.
   Пропонуємо книги, де головною або однією з головних тем є танго – танец-свято, танець-імпровізація, де дуже важливо вміння партнерів почути один одного.


  Ф. Андахазі «Танцюючий з тінню». Цей роман наповнений ритмом справжнього аргентинського танго. Хуан Моліна міг би стати кращим виконавцем танго, затьмарити самого Карлоса Гарделя, якби не зустрівся з Івонной ... Любов, смерть, вірність, відчай - герої книги не говорять про це: вони співають танго. Роман можна назвати літературним мюзиклом.

  В. Флейшгауер «Три хвилини з реальністю». Аргентинське танго - танець пристрасті, чуттєвості  і небезпеки. Танець, що привів юну балерину в обійми загадкового чоловіка і відкрив для неї двері до захоплюючого, екзотичного світу аргентинської богеми.

  М. Палмер «Цілуй і танцюй: у пошуках любові в Буенос-Айресі». Буенос-Айрес - батьківщина танго. Де, як не там, жінка зможе знайти чоловіка своєї мрії? 30-річна американка, втомившись від нудьги і самотності, вирішує перевірити, чи є в легендах про «місто танго» істина,  і відправляється на зустріч пригодам. Що чекає її там? Дивовижні знайомства? Спекотні ритми нічних клубів? Чи, може, довгоочікувана зустріч з справжнім «латинським мачо», заради якого можна все залишити в минулому  і почати життя заново?

  Ю. Аксьонова «Прокляття тангери». Галасливе радісне свято, якого столичні шанувальники танго чекали цілий рік, обернулося низкою втрат і поганих ознак. Перші ж дні зимового фестивалю затьмарилися декількома смертями. Випадковими з вигляду жертвами стали найзнаменитіші люди в елітному співтоваристві танго. Для них, так раптово і безглуздо загиблих, танго давно стало сенсом життя, замінивши всі інші інтереси і досягнення. По клубах пошепки стали  розповідати легенду про Чорну Тангеру - містичну виконавицю танго, яка веде своїх партнерів до іншого світу ...

  А. Перес-Реверте «Танго старої гвардії». Що таке танго? Пари, елегантно ковзаючі по блискучому паркету дорогих готелів? Або визнання, з якого починається історія довжиною в сорок років? Кожен герой цього роману відповідає на це питання по-своєму. Але для кожного з них зустріч з легендарним танцем стане фатальною. І лише небагатьом під силу полюбити і виконати справжнє танго - Танго старої гвардії.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

 1. Ті, кому подобається українська література!
  Раджу вам виписати літературно-художній журнал «Дніпро».
  Зорієнтований на сучасних читачів та має в собі багато цікавих рубрик, таких
  як: проза, сучасна поезія, драма та ін.
  Також в журналі публікується багато сучасних українських авторів.
  Розвивайтесь літературно, друзі!!! www.dnipro-ukr.com.ua

  ОтветитьУдалить