понедельник, декабря 28, 2015

Книжкове «королівство» у Колумбії

   Нещодавно у місті Медельїн (Колумбія) відкрилася незвичайна книгарня під назвою «9 ¾», що виконує функцію магазину та кафе одночасно. Її власники, замовляючи дизайнерські розробки, думали насамперед про те, що у місті потрібно створити затишні і теплі місця для спільного культурного відпочинку батьків і дітей, а також для спілкування.
  У дитячому просторі облаштовані затишні шестигранні ніші з місцями для сидіння, де зручно читати або малювати разом з друзями. Для дорослих зроблені куточки для читання з м'якими кріслами, а також встановлені столики.
  Особливу увагу дизайнери приділили підбору матеріалів: від інтер'єру так і віє затишком. Основний матеріал для обробки - дерево,  доповнене різнобарвним текстилем, освітлювальними приладами і аксесуарами.
  За твердженням власників, у книгарні  готують найкращу у місті каву з добірних колумбійських зерен. А ще вони вірять в  чари і в те, що кращі ідеї народжуються за чашкою хорошої кави і читанням книг. «Ми знаємо, що технології можуть служити чарівною паличкою для проходу в неймовірні світи, але вони ніколи не  скинуть  КОРОЛЕВУ-КНИГУ», - заявляють вони.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария