пятница, декабря 04, 2015

Книгарня як культурний центр

  В Сан Пауло (Бразилія) є приголомшливий книжковий магазин - справжній рай для всіх любителів книг. Він незмінно входить до десятки кращих книжкових магазинів світу. Його концепція припускає, що книги, виставлені на полицях, є не тільки товаром, а й головним елементом в дизайні інтер'єру. Навіть двері магазину є полицями з книгами, що на ніч перетворюються на величезні вітрини.

  Особливу увагу звертають на себе красиві жовті внутрішні сходи, що розташовані  в середині магазину. Ці сходи - відмінний приклад того, наскільки гармонійним може бути внутрішній дизайн приміщення. Жовтий колір вносить жвавість в колірну гамму магазину, а зручне широке сходове полотно витримує всіх книголюбів, які поспішають за книгами на другий поверх.
  З самого відкриття магазин став популярним місцем, в якому можна не тільки вибрати і купити цікаву книгу, а й зустрітися з однодумцями, поспілкуватися з друзями. Він став справжнім культурним центром найбільшого міста в Південній півкулі. Для створення теплої дружньої атмосфери там стоять столики, за якими можна не тільки почитати, але й випити чашечку кави, обговорювати книги, подивитися кіно. Є вільний доступ в Інтернет через зони  wi-fi.
  Спочатку у книгарні  продавалися тільки твори  бразильських авторів, у тому числі  книги з історії мистецтва та дизайну. З часом її асортимент значно розширився, додалася іноземна література англійською мовою, а також диски з музикою і фільмами. У підвалі будівлі відкрився зал, де стали проводитися культурні заходи: презентації, виставки, обговорення, лекції, маленькі шоу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий