вторник, декабря 01, 2015

Книги із зимовим настроєм

  Ось і прийшла зима ... непомітним, холодним, білим поступом.. Зима - це час радіти першому снігу, ліпити сніговика, грати в сніжки, кататися на санках і ковзанах ... Зима - це свята, віра в чудеса і казку, це Новий Рік і повернення в безтурботне, золоте дитинство. Це ялинка, іграшки та подарунки в барвистих упаковках ...
  А ще зима асоціюється у багатьох з читанням книг. Читати взимку - це специфічне, ні на що не схоже заняття. Пухнастий сніг за вікном, потріскування дров у каміні, затишне крісло-гойдалка, гарячий чай і ... Пропонуємо вам книги, що допоможуть поринути у зимову атмосферу і налаштуватися на святковий лад.


  Г. Джойс «Як би чарівна казка». Це в буквальному сенсі чарівний роман від майстра британського магічного реалізму. 16-річна героїня пішла гуляти в ліс і пропала безвісти. Рідні, сусіди і поліція довго шукали її, але не знайшли жодних слідів дівчини. Проходить 20 років після її зникнення, як раптом ... вона повертається. Дівчина абсолютно не змінилася, ніби не постаріла ні на день. І ті історії, які вона розповідає, інакше, як казками, не назвеш.

  К. Еморі «Кіт на Різдво». Книга розповідає про те, як одного разу в святвечір у будинку знаменитого письменника з'являється бродячий білий кіт, що відразу змінює його життя. Те, що вони знайшли одне одного під Різдво - найкращий подарунок, що його могло піднести їм життя. Кіт багато чого навчить свого господаря.
Книга написана легко, весело, з великим почуттям гумору.

  С. Джіо «Ожинова зима». Це щира історія, що змушує переживати сильні почуття. Головна героїня роману - репортер Клер Олдрідж - отримує завдання написати нарис про першотравневий сніжний буран, що «паралізував» місто. Місцеві люди поетично називають його «Ожиновою зимою». Клер починає роботу і виявляється, що багато років тому вже була така природна аномалія. Тоді пропав маленький хлопчик. Героїня починає розслідувати цю історію, попутно з'ясовуючи, що її доля дуже схожа на життя матері зниклого хлопчика. Незважаючи на те, що двох жінок розділяє майже сторіччя, вони виявляються пов'язаними однією історією.

  О. Варго «Крижинка». Як весело мчати по засніженій тайзі на швидких снігоходах! Молодих людей зовсім не лякають щільні тіні дерев, і глибокі снігові замети, і непроглядна тьма навколо, і навіть те, що кудись раптом пропала дорога, а мобільний телефон не знаходить мережу. І навіть коли заглухли мотори, хлопці та дівчата не втратили присутності духу і пішли по похмурому лісу пішки. Але що за хатинка попалася їм на шляху? Будиночок лісника? Притулок? Що б не було - тут можна заночувати: у будинку виявилася піч і навіть дрова. Хто наважиться образити таких здорових, веселих і сміливих молодих людей? Про це можна дізнатися, прочитавши цю захоплюючу книгу.

  С.Е. Аллен «Цукрова королева». Джозі живе у невеликому курортному містечку разом з деспотичною матір'ю і мріє про подорожі та пригоди. Вона болісно соромлива, у неї немає друзів, і єдине, що якось скрашує її сіре життя, - це читання любовних романів і солодощі, що вона потай від матері поглинає в неймовірних кількостях, сховавшись у себе в гардеробній. В один прекрасний день, заглянувши у свою схованку за черговою порцією солодкого, вона виявляє там місцеву скандалістку. І  з цього моменту розмірене життя Джозі перетворюється на запаморочливу низку неймовірних подій, частину яких можна пояснити хіба що чарами ...

  Ф. Флегг «Різдво і червоний кардинал». Це дуже притягальна і добра різдвяна казка, повна  звичайного чарівництва, що під силу багатьом, варто тільки дуже захотіти. Наляканий лікарським діагнозом головний герой тікає з холодного і сирого Чикаго на південь, у невелике містечко, де збирається зустріти своє останнє Різдво. Нічого хорошого від глушини він не очікує, але реальність виявляється зовсім не такою, якою він собі уявляв. Життя в містечку хоч і розмірене, але вельми незвичайне і навіть дивне. І мешканці теж вельми незвичайні. Герой стає головною фігурою місцевого світського життя. Разом з наближенням Різдва починають відбуватися дивні події, що змінять не тільки його життя, але і всіх мешканців містечка.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария