вторник, сентября 15, 2015

День народження Джульєтти

  16 вересня  є особливим днем ​​для жителів італійської Верони. У цей день місто відзначає день народження, мабуть, найзнаменитішої його мешканки - Джульєтти Капулетті. Усім нам вона відома як героїня трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Закохані   всього світу вважають її своїм ангелом-охоронцем.


  День народження Джульєтти  - це свято, що об'єднує всіх. У місті проводяться різні заходи, присвячені юній героїні. У цей день проходять фестивалі і карнавали, присвячені мужності і силі кохання дівчини. У театрах показують постановки за однойменним твором Шекспіра.
  Але, звичайно ж, головні дії відбуваються в будинку Джульєтти, що знаходиться у самому центрі Верони. 16 вересня, щоб його відвідати, доведеться не одну годину провести в черзі. Але це того варте! Саме в день народження Джульєтти в її будинку проводять захоплюючі за красою весільні обряди, де наречені  надягають костюми головних героїв шекспірівської драми. Крім того, в цей день проходить нагородження авторів, що надіслали найніжніші і зворушливі листи та поздоровлення шекспірівської героїні.
  Якщо вам випаде можливість відвідати цей будинок, згадайте деякі з ритуалів.

  Поцілунок під балконом. Якщо ви зі своїм обранцем побуваєте в будинку Джульєтти, не пропустіть можливість поцілуватися під легендарним балконом, адже за переказами цей поцілунок зв'яже вас навіки, і ніякі негаразди і сварки не зможуть перемогти вашу любов і розлучити вас.  Листи до Джульєтти. Перше, що потрапляє на очі при вході у двір будинку, це стіни, списані зізнаннями любові всіма мовами світу. Ця традиція з'явилася досить давно, і до 2005 року було дозволено залишати на стінах будинку послання, листи і малюнки - звичайно ж, романтичного характеру. В останні роки з метою збереження будинку цю традицію заборонили, але створили спеціальну окрему стіну для послань. Сучасні закохані переконані - кращого місця, щоб освідчитися в коханні, немає. Тому щодня на адресу найзнаменитішої шекспірівської героїні надходять сотні листів.
  Доторкнутися до грудей. Цей ритуал за переказами допоможе всім бажаючим стати щасливими. Для щастя потрібно всього лише потриматися за праву грудь бронзової статуї Джульєтти, встановленої у дворі. Примітно, що зараз будинок Джульєтти прикрашає статуя-двійник -  оригінал же був відправлений до музею після того, як шукачі щастя протерли праву грудь буквально до дірок і тріщин.

  День народження Джульєтти - це ще один привід оточити себе романтикою і сказати дорогим людям слова любові.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий