понедельник, сентября 21, 2015

Незвичайна книжкова інсталяція

  Цікава й символічна просторова інсталяція під назвою «Книги» з'явилася нещодавно в одному з культурних центрів міста  Сургута. Її автори - учасники арт-групи «Ополонка» - оригінальним чином проілюстрували для жителів міста проблему існування книг в сучасному постіндустріальному суспільстві із засиллям цифрових технологій.

  Інсталяція являє собою викладений з книг лабіринт, у центрі якого живе персонаж, який сидить за ноутбуком, де відкрита його особиста сторінка у соціальній мережі «ВКонтакте». Герой і його сторінка в соціальній мережі - це уособлення сучасного суспільства, де різні гаджети досить активно витісняють паперові книги.
  Для створення арт-об'єкта знадобилося 8 легкових машин, набитих різними книгами. За словами активістів, конструкція створена достатньо міцно, і поки відвідувачі не зможуть витягнути на пам'ять якусь із книг. Але коли вийде умовний «термін придатності»  інсталяції, її розберуть, і кожен бажаючий зможе вибрати собі книгу на свій смак - у «книжковому лабіринті» зібрана література різних жанрів.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий