среда, сентября 09, 2015

«Красиві» книги


   9 вересня весь світ відзначає Міжнародний день краси, що був заснований у 1995 р. з ініціативи Міжнародного комітету естетики і косметології. У цей день вітається все прекрасне, що, за словами класика, «врятує світ». В багатьох містах і країнах саме цього дня проводяться конкурси краси.
  Пропонуємо книги, назви яких доставлять вам ні з чим не зрівняну естетичну насолоду.


  А. Берсенєва «Красуня не до речі». Це знайоме багатьом жінкам: і розумниця ти, і красуня, а життя чомусь не складається, і всі твої чудові якості виявляються не до речі і невлад. Саме до такого висновку про себе приходить 40-річна Віра Ломоносова. І, маючи сильний характер, тут же вирішує змінити своє життя. Але як? Піти з ненависної роботи? Стати успішною бізнес-леді? Знайти розкішного чоловіка? Або для того, щоб розібратися в собі, треба зазирнути в минуле?

  С.Д. Вестерфельд «Красуня». Ось вже багато років на світі немає некрасивих людей. Якщо не вважати підлітків. На 16-ий день народження кожен з них отримує воістину королівський подарунок - прекрасну зовнішність та ідеальне здоров'я. І ніхто з них не здогадується, яку ціну вони заплатили за настільки прекрасне життя. Адже ті ж лікарі, які роблять їх красивими, одночасно вносять деякі зміни в їхній розум. Головна героїня - одна з небагатьох, хто знає таємницю: на операційному столі з людей роблять покірних ляльок. І все ж вона погодилася стати красунею, бо хтось повинен  розібратися з цим ...

  В. Єрофєєв «Російська красуня». Події в культовому романі популярного письменника викладаються від першої особи. Жінка легкої поведінки Іра Тараканова розповідає про своє життя. Її краса робить її бажаною для всіх, але чи приносить їй це щастя?
  Книга перекладена більш ніж на 20 мов і стала основою для екранізації однойменного фільму.

  Дж. Коллінз «Красуня». Суперзірка Ліза Роман - одна з найбагатших, знаменитих і красивих дів Голлівуду. Розкішна жінка, мати дорослої дочки, її люблять чоловіки і фотокамери. Але їй хронічно не щастить з чоловіками. Ось і четвертий чоловік готовий змінювати їй з будь-якою гарненькою продавщицею. Щоб вивести його на чисту воду, Ліза наймає приватного детектива і ... зустрічає самого кращого і надійного чоловіка у своєму житті.

  Л. Патрік «Красунчик». Непоказна 13-річна Кеті таємно і безнадійно закохалася в красеня Деніела - кумира всієї школи. Безмірна радість охопила дівчинку - він погодився бути її кавалером на шкільному балу. Але чудо обернулося жорстоким розчаруванням і найгіркішою образою. І ось через роки напасник  зустрічає невпізнано красиву Кеті і не підозрює, що йому уготовано стати жертвою підступного плану зваблювання  і витонченої помсти.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий