понедельник, июля 01, 2013

10 рецептів лікування якісною літературою


Книга - це теж ліки, з ії допомогою можна лікувати. Проте для успішного лікування  не можна просто взяти і почати читати будь-яку вподобану книгу. Ми пропонуємо вам для читання тільки якісну літературу.

Шарлотта Бронте «Джейн Ейр». Застосовувати як сильнодіючий засіб від нудьги. Спосіб застосування та дози - у необмеженій кількості.

Джером К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки». Приймати не менше двох разів на день.

Рей Бредбері «Вино з кульбаб». Читати, вдихати по три-чотири глави на день. Ліки від усього.

Габріель Гарсіа Маркес «Сто років самотності». Спробувати при безсонні, на багатьох діє як гарне снотворне.

Джоан Харріс «Шоколад». Приймати при остаточно  сірій дійсності для розвитку фантазії і підвищення настрою. Обережно! Препарат у великих кількостях викликає звикання.

Джеральд Даррелл «Моя сім'я та інші звірі». Діюча речовина  - екстракт з сонця Греції, аромату свободи, гумору і приголомшливих оповідань про тварин і людей.

Флегг Фенні «Смажені зелені помідори». Збільшує віру в добрих людей, а також діє як хороший чай з лимоном - зігріває, при цьому смачний і корисний.

Деббі Мекомбера «Магазинчик на Квітковій вулиці». Хороша, добра книжка-таблетка. Якщо почати читати у стані крайньої втоми після робочого марафону, влаштувавшись з чашкою кави на дивані під теплим пледом, то через 30-50 сторінок стане добре і тепло на душі.

Анн і Серж Голон «Анжеліка». Чудові ліки від нещасливого кохання. Починаєш вірити в те, що якщо любов справжня, то вона дійсно подолає все.

Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Радимо при тужливій ​​погоді і сумному настрої. Приймати в будь-якій кількості до повного лікування. Протипоказань та побічних ефектів не виявлено.


Бажаємо приємного книжкового «апетиту»!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий