среда, июля 24, 2013

Золота колекція


Відому істину про те, що книга - вікно у світ нових знань, взяли за основу співробітники відділу документів з гуманітарних наук Миколаївської обласної бібліотеки ім. О. Гмирьова, створивши виставку-інсталяцію «Золота колекція». Виставка представляє дивну серію книг «Бібліотека зарубіжної класики» російського видавництва «СЛОВО» - унікальне зібрання зарубіжної класики від Гомера і антиків до Цвейга і Фолкнера.
  Колекція класичної літератури вперше представлена ​​у такому об’ємі - 100 томів (понад 200 авторів, включаючи поетичні збірки; більше 1500 творів). Серія «Бібліотека зарубіжної классики» - це тексти у перекладі майстрів легендарної російської школи перекладачів, визнаної у всьому світі. Тільки в цьому зібранні кожен зі ста томів містить бібліографічну довідку, коротку розповідь про життя і творчість письменника, про його місце у світовій літературі.
Це зібрання зарубіжної класики -  цінний і бажаний подарунок, в тому числі самому собі. Це не просто сто томів улюбленого читання для всіх членів сім'ї, а й безпрецедентна, рідкісна добірка творів та авторів, що рятує вас від необхідності самостійно складати подібну бібліотеку з розрізнених видань.
Особлива якість друку та переплетення робить цю колекцію справжньою окрасою будь-якої домашньої бібліотеки і справжнім скарбом, який буде передаватися від покоління до покоління.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий