понедельник, июля 08, 2013

Найкращий дитячий книжковий магазин у світі


У жовтні 2005 р. у Шанхаї був відкритий книжковий магазин Kids Republic, що став першим спеціалізованим дитячим магазином ілюстрованої книги в Китаї. Тепер це - ціла мережа магазинів, розташованих у декількох містах Китаю, де можна знайти найрізноманітніші ілюстровані книги з Європи, Америки, Японії та Китаю (понад 3000 найменувань).
  Книжковий магазин, розташований у жвавому районі, привертає увагу малюків одним лише фактом свого існування - де ще можна знайти стільки задоволень! Дизайнери замість нудного лабіринту полиць створили простір - цілий фантастичний світ, де оживають найулюбленіші дитячі казки. До будь-якої книжки можна дотягнутися або дострибнути, а потім сховатися в спеціальній ніші і довго читати, можна навіть вголос.
Головна ідея проекту - відтворення атмосфери дитячої книжки з картинками, де оживають дивовижні чарівні історії. Торговий зал нагадує «книжковий ліс» - полиці з виданнями хаотично ростуть з підлоги і стелі, звиваються і утворюють гроти, що так і хочеться назвати природними. Різнорівнева підлога і м'який барвистий килим створюють затишну атмосферу для читання. Увесь магазин огинає яскрава різнобарвна райдуга, слідуючи за нею, можна зробити дивовижні відкриття. 
На другому поверсі маленьких читачів чекає  ігрова кімната, де білі стіни теплого відтінку декоровані спилами і корою дерев. Цей інтер'єр залучає міських діточок до цікавої гри «Скільки років дереву?» У приміщенні на підлогу проектується листя, що зняті на землі у парку. У магазині є кілька «будиночків», де дітлахи можуть сховатися від батьків.
Тут все продумано так, щоб дітям було зручно, цікаво, і вони хотіли ще. Хто ж не полюбить читати після такого?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий