понедельник, июля 15, 2013

FriendsBook


Рух буккросингу стає все більш популярним у всьому світі. У той же час і всередині нього назрівають свої нові тенденції. Однією з них можна  вважати проект «FriendsBook», в основі якого лежить ідея прокату книг.
Так робили ще в кінці 90-х років: на ринках та в  книгарнях працювали крамниці, де за певну суму застави можна було брати книги для читання, а потім обмінювати їх  за принципом відеопрокату. Але засновники проекту пішли далі: вони працюють через Інтернет, дають можливість розплачуватися картами, пропонують найсвіжіші новинки і популярні бестселери, позбавляють від необхідності чекати, дозволяють формувати списки книг - прочитаних і тих, що хочеться прочитати, залишати відгуки, ділитися інформацією.
Кожну вподобану книгу можна купити, а загублену - оплатити. Все, як у бібліотеці, але не виходячи з дому і з можливістю обговорити прочитане.
Можливо, під час, коли електронні букридери і покупка е-книг в Інтернет-магазинах стали звичайною справою, такий обмін здасться анахронізмом. Але на практиці все більша кількість читачів віддає перевагу традиційним паперовим книгам, і саме для них система обміну FriendsBook може виявитися справжньою знахідкою, оскільки тут можна обміняти і купити саме паперові, а також аудіокниги.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий