вторник, июля 30, 2013

Книжкові образи в рекламі

Останнім часом чимало рекламних агентств для залучення уваги споживачів стали використовувати всілякі книжкові образи - тексти культових книг, рекламні оголошення від особи класиків світової літератури, плакати із зображенням відомих книг і літературних героїв і т.д. Ось тільки виникає питання: «Як  відноситися до такої реклами? Позитивно  вона буде впливати на читання чи негативно, або ніяк?
Наведемо кілька прикладів щодо цього.

Нова реклама мережі магазинів «Леруа Мерлен» спрямована на придбання меблів для ванної кімнати. Головна фішка рекламної компанії - постери з використанням перефразованих назв відомих книг.
Чи буде на цю продукцію масовий попит, ми не знаємо, зате переконані - книжкові знавці обов'язково отримають незабутній сплеск позитивних емоцій.

Мережа ресторанів «Колбасофф» доносить до публіки, що їхні ресторани залишаються все тією ж старою доброю класикою, але зустрічають гостей у новому стилі - більш веселому, яскравому, інтерактивному і сучасному.

«Допомагають» їм класики літератури - Чехов, Л. Толстой, Маяковський, чиї «портрети» на постерах зі слоганом «Класика у новому стилі» є обличчям  їхньої рекламної кампанії.

Що спільного у справжніх чоловіків і відомих літературних персонажів? Як це не дивно, але і ті, й інші під час  дозвілля не проти взяти в руки чоловічі журнали. Не вірите? Тоді подивіться нову рекламу найвідомішого чоловічого журналу «Men's Health», і всі ваші сумніви розвіються.
У серії забавних постерів одне з бразильських рекламних агентств запрошує всіх тих, хто бажає,   зазирнути до справжнього чоловічого світу. На рекламних плакатах можна побачити улюблених з дитинства фантастичних персонажів.
Залізний Дроворуб перегортає сторінки журналу, чи то ностальгуючи за своєю безповоротно втраченою коханою, чи то причепурюючись перед зустріччю з Еллі.
Чудовиську Франкенштейнові теж ніщо людське, виявляється, не чуже: дізнатися, як тримати себе у формі, він теж не проти.
Найзабавніше виглядає Царівна-лягушка зі «свіжим» номером чоловічого журналу. Вона-то точно знає толк у чоловіках: не інакше, як вибирає собі справжнього принца.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий