суббота, июля 20, 2013

Книжкове доміноУ рамках  програми літнього читання публічна бібліотека Сіетла  (США) встановила новий світовий рекорд, збудувавши найдовше у світі доміно з книг. У створенні великого ланцюга з 2131 книги брали участь 27 добровольців. Понад 7 годин напруженої роботи знадобилося волонтерам, щоб створити таку велику чергу, і після 5 невдалих спроб їм нарешті вдалося здійснити задумане: приголомшливий круговорот з  книг, що падають, заворожує. Обкладинки, стикаючись один з одним, видають характерний хлопок, при звуці якого так і хочеться взяти всі ці книги і потримати в руках.
Відео цікавої події (як біжить  змійка з книг) викладено на Youtube.   Ланцюжок з книг проходив по всій території бібліотеки, забирався на стелажі, пробігав повз читачів і навіть сформував слово «Read» на підлозі бібліотеки.
 У бібліотеці запевняють, що «жодна книга не постраждала під час зйомок цього відео». Всі ці видання вже давно застаріли і на даний час продаються. Отримані зі збору кошти підуть на майбутні потреби бібліотеки.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий