вторник, июля 02, 2013

Книга про щастя


В Інтернеті стартував незвичайний проект «10 000 авторів про щастя», участь в якому можуть взяти молоді та креативні автори. Ідея проекту одночасно проста і складна - кожен учасник, а ним може стати будь-який бажаючий, пише лише одне речення, в якому відповідає лише на одне питання: «Що таке щастя?».
Організаторами проекту стали два студенти одного з російських університетів, які сподіваються для написання книги об'єднати 10 тис. чол.
Проект швидко набирає популярність у Всесвітній мережі - кількість учасників збільшується день від дня. На сьогодні їх досягло більше 2 тис. чол. Автори проекту заявили, що після того, як число співавторів досягне 10 тис., книга буде видана і поширена по всьому світу. Планується здійснити переклад книги на декілька мов. Таким чином, книга  об'єднає всіх незалежно від країни проживання, професії, соціального статусу і віку.
На офіційному сайті проекту   його автори висловили впевненість, що створювана загальними зусиллями книга стане найбільшою у світі за кількістю співавторів, а можливо навіть потрапить до Книги рекордів Гіннесса.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий