четверг, июля 25, 2013

Готель-Бібліотека


Спеціально для інтелектуалів,  які не мислять себе без цікавого читання, у Нью-Йорку вже більше десяти років успішно функціонує розкішний готель-Бібліотека. Будинок з 60 затишними номерами розташовується недалеко від знаменитої міської публічної бібліотеки та скоріше схожий на приватний клуб, ніж на готель.
Десять «бібліотечних залів» готелю - це десять його поверхів: кожен присвячений певній тематиці - від художньої літератури і філософії до соціології і математики. Гості замовляють номери у відповідності зі своїми особистими інтересами.  Наприклад, любителям поезії варто забронювати номер зі «віршованою» бібліотекою, а тих, хто цікавиться кримінологією, чекає «детективний» номер.
Для самих ненаситних книголюбів у готелі є Куточок письменника і Поетичний сад з оранжереєю. Є й кімнати з дуже вузькою спеціалізацією, наприклад, «Історія грошей», «Океанографія» або «Африканські релігії». Навіть коктейлі в барі носять вишукані «літературні» назви:  «Великий Гетсбі», «Трумен Капоте» і т.д.
Книжкова колекція готелю-Бібліотеки перевищує 6 тис. книг, кожна з яких була придбана у книжковому магазині. Крім того, всі номери обладнані голосовою поштою та мають доступ до  Інтернет.
1

14-й поверх готелю 6 разів на тиждень трансформується на Хол Книжкової Закладки, де постояльці, потягуючи коктейлі, можуть поспілкуватися між собою, поговорити про інтелектуальну літературу та її авторів.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий