суббота, июля 13, 2013

Літнє книжкове меню


Ви перший день у відпустці? Ми вам заздримо! Ви, як і ми, на роботі? Ми вас розуміємо!
Саме тому ми вирішили запропонувати вам літнє книжкове меню - легке, освіжаюче, що заражає хорошим настроєм, а в деяких випадках і дієтичне. Ці книги приємно взяти у дорогу, зручно тримати в руках, ніжачись у шезлонгу, а також корисно читати після важкого робочого дня.

Дорожні закуски

Моччіа Федеріко «Три метри над небом». На вулиці зустрілися двоє - Бабі і Степ. Бабі - відмінниця, Степ - хлопець з вуличної банди, вдень він сидить з дружками в барі або тисне гирі в спортзалі, а вечорами носиться по місту на мотоциклі або ганяє кулі в більярдній. Вони з різних світів, але вони полюбили один одного. Тепер її не впізнають навіть батьки, а він раптово відкриває в собі якості, що зовсім не в'яжуться з образом брутального мачо.
Після публікації цей роман у лічені тижні став культовим у середовищі італійської молоді.

Девід Ніколс «Один день». Цей роман - одночасно сумна і смішна, зворушлива і світла історія любові, де кожен знайде для себе щось дуже важливе.
Емма і Декстер випадково познайомилися на випускному вечорі. Вони зустрілися зовсім не для того, щоб ніколи не розлучатися. Вже завтра вони розійдуться і почнуть нове, доросле життя. Кожен - своє. Що станеться з ними через рік? А через два? Через три, сім ... двадцять років?

Пляжний десерт

Сесілія Ахерн «Дівчина у дзеркалі». В яскравому, пронизаному емоціями, світі цього молодого і дуже популярного автора завжди є місце чарівництву. Найзвичайніши, повсякденні предмети - будинок, зламана друкарська машинка, старовинне дзеркало - раптом виявляються наділеними магічною силою, здатними зіграти фатальну роль у житті героїв. Втім, містика і чудеса - ще не головне, самі по собі вони нічого не вирішують. Любов, найтонші переливи, відтінки почуттів - ось центр тяжіння, основний зміст книг цієї чудової письменниці, повних драматичних переживань і романтики.

Вікторія Токарева «Так погано, як сьогодні». Збірник нових творів відомої російської письменниці, де зібрана ціла галерея яскравих образів. Драма і гумор нових історій, тонке сприйняття життя і при цьому тверезий погляд на будь-яку ситуацію - основа цієї книги. Настрій нових оповідань сучасного класика - це співчуття про хиткість людських цінностей, особливо сьогодні.Низькокалорійна кухня

Олександр Ніконов «Анна Кареніна, самка». За цю книгу автор отримав премію «Абиссинська кішка», що вручається за виклик громадській думці і порушення літературних конвенцій. Все це абсолютно точно характеризує цю книгу. Вона шокує кожного. Але не поспішайте. Це  дотепний, найяскравіший твір останнього десятиліття. Його можна зачитувати вголос. І це найбільш яскрава агітація-заклик більше читати російську класику.

Карла ван Рей «Божа дівчина за викликом». Історія життя жінки, яка у 18 років стала черницею, але потім перетворилася на дівчину за викликом, приголомшує. Шляхи Господні несповідимі, але вибір майже завжди залежить від людини.

Маша Трауб «Тьотя Ася, дядько Вахо і одне весілля». Новий роман популярної російської письменниці не схожий ні на один з попередніх.
  Південне місто на березі моря, де люди живуть неквапливо і патріархально. Чорне море, кава, липка спека. Героїня повертається до міста свого дитинства і стає учасницею незвичайної історії. Це роман про дружбу і вірність, терпіння і прощення, радість і горе, час і долю.


Спеціальна пропозиція від шеф-кухаря

Шарлотта Роган «Шлюпка». Книга, що моментально стала бестселером. 
Літо 1914 року. Європа на межі війни, але майбутнє 22-річної Грейс здається безхмарним: на комфортабельному лайнері вона та її новоспечений чоловік повертаються з Лондона до Нью-Йорка, де вона сподівається здобути прихильність його матері. Але посеред Атлантики відбувається загадковий вибух, судно починає тонути, і чоловік встигає прилаштувати Грейс в переповнену рятувальну шлюпку. За ті три тижні, що шлюпку носить по хвилях, героїня відкриває в собі такі безодні, про які раніше і не здогадувалася.
 Не всім судилося вижити в цьому випробуванні, але після повернення до Нью-Йорку на Грейс чекає випробування чи не більш суворе - судовий процес. Що ж насправді сталося в рятувальній шлюпці? На що ви готові, щоб вижити?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий